משפחה ממג'ד אלכרום – הורים ושתי בנות

המשפחה מוכרת ברווחה מיולי 2004 על רקע בעיות הנובעות מאיחור התפתחותי ניכר של בתם ילידת 2003. האב – מורה בבי"ס יסודי בכפר ומתפקד היטב הן כאב והן כבעל. מלווה תמיד את בתו לכל הטיפולים הרפואיים. האם – עקרת בית, אחראית ואכפתית. מקדישה את כל זמנה לטיפול שוטף בבנות.


הבת – ילידת 2003 – סובלת מאיחור התפתחותי ניכר ומבעיות שמיעה וראייה ובעיות כרוניות אחרות. לומדת בכתה א' בבי"ס רגיל, ובמעקב ריפוי בעיסוק וריפוי בדיבור, וכן במעקב שוטף בבתי חולים.
הבת הקטנה – ילידת 2006, סובלת מאיחור התפתחותי ניכר ובעיות בריאותיות כרוניות אחרות. גם היא במעקבים רפואיים מתמידים בבתי חולים.
המשפחה מתקיימת ממשכורתו של האב וקצבת נכות של הבת הגדולה. סך ההכנסה 9,388 ₪ לחודש. התבקשנו לסייע במימון מכשיר שמיעה לבת הגדולה. הצעת המחיר שההורים קיבלו, בהמלצת הרופאים המטפלים לגבי סוג מכשיר השמיעה, היא על סך 18,560 ₪.
הטיפול הופנה לנעמי קורל, אחראית על נושא מכשירי שמיעה בעמותה, שהעבירה הצעת מחיר למכשיר שמיעה זול בהרבה, דרך מתנדב העמותה בעל רשת למכשירי שמיעה. מחיר המכשיר החלופי – 12,750 ₪. ההצעה הועברה למשפחה באמצעות עובדת הרווחה, והמשפחה בודקת את ההצעה. high risk offshore merchant account third party


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


1 × שלוש =

חדשות אחרונות