מי אנחנו

עמותת אחד- לאחד הוקמה בשנת 1998 ע"י קבוצת חברים, חלקם אנשי היי-טק, מתוך הרגשה שצריך ואולי גם אפשר לעזור לנזקקים. כל אחד מהחברים הרגיש צורך לעזור ל"מגזר" אחר – ילדים בסיכון, נוער אתיופי מנותק, מזון למשפחה מהשכונה או חוג לילד. מתוך ההעדפות השונות הגדרנו את "אחד לאחד" כעמותה של תורמים ופעילים התומכת במגוון תחומים, כשאופי הפעילות נקבע ע"י החברים בעמותה. אנו רשומים כעמותה ומוכרים לצורך ניכוי מס לפי סעיף 46.

התורמים באים הן מחוגי ההיי-טק והן מתחומים אחרים, מהארץ ומחו"ל, חברות ואנשים פרטיים. התורמים יכולים לקבל מידע מפורט על הנזקקים, למעט שמם וכתובתם. התורם בוחר את התחום אליו תופנה תרומתו, אם לעיר מסוימת, לאוכלוסיה מסוימת כמו עולים או אפילו לנזקק ספציפי. התורם מקבל, במידה והוא רוצה בכך, מידע מפורט לגבי תוצאות תרומתו . רוב התורמים מאמינים במתן בסתר ואינם רוצים בחשיפת זהותם.

העמותה עוזרת בכל שנה לאלפי משפחות בכל רחבי הארץ. בשנת 2008 חולק סכום של 1,680,000 ש"ח לכ-5,000 משפחות. בשנת 2009 העמותה סייעה לכ-4,300 משפחות, בסכום כולל של 1,680,000 ש"ח. עם זאת, הצרכים עולים תמיד בהרבה על האמצעים. high risk offshore merchant account third party

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


תשע + 5 =