איך אנו פועלים

הכסף למימון פעילות העמותה מתקבל מתורמים שונים, מהארץ ומחו"ל, חברות ואנשים פרטיים. חלקם תורמים סכום שנתי קבוע, ואחרים תורמים סכומים חד-פעמיים. רוב התורמים מאמינים במתן בסתר ואינם מעוניינים לחשוף את זהותם.

התורמים יכולים לקבל מידע מפורט על הנזקקים, למעט שמם וכתובתם. התורם בוחר את התחום אליו תופנה תרומתו, אם לעיר מסוימת, לאוכלוסיה מסוימת כמו עולים או אפילו לנזקק ספציפי. התורם מקבל, במידה והוא רוצה בכך, מידע מפורט לגבי תוצאות תרומתו.

האמצעי העיקרי לסיוע הוא חלוקת הקצבות לנזקקים, על-בסיס חד-פעמי או לתקופה של 3-2 חודשים, בגובה של כ-10% מסך ההכנסות של המשפחה.

הסיוע אינו ניתן בכסף מזומן ישירות לנזקק, אלא מתבטא בדרך-כלל ב"שווה-כסף", כדוגמת צ'ק לחנות אופטיקה לרכישת משקפי ראייה, צ'ק לחנות ספרים/צרכי כתיבה לסיוע ברכישת צרכי לימוד, תלושי קניה לרשת מזון גדולה לסיוע ברכישת מצרכי מזון ומוצרים בסיסיים, וכדומה. כך אנו משיגים סיוע ממוקד ומיטבי, ללא פיתוח תלות ארוכת טווח.

לעמותה מספר כללים בסיסיים, וכל פעילות שעומדת בכללים אלו מתאימה לנו.

כל פעיל מביא איתו לא רק נושא הקרוב לליבו, אלא גם מעגל קשרים, ידע ויכולות המקדמים את העמותה. high risk offshore merchant account third party

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שבע + 4 =