פעילי הנהלה

אליה ברקאי

מהנדסת תכנה ומנהלת פרויקטים. מנהלת שותפה בחברה העוסקת בשיווק באינטרנט.
הצטרפה לעמותה בשנת 2004 ומשמשת כמנהלת מחשוב של העמותה.
בתחום אחריותה כל נושא תפעול העמותה, ניהול המתנדבים והתורמים וכלי פרסום ושווק לעמותה.
כמו כן משמשת חברת צוות בפרויקט ביטוח שיניים לילדים.

פעילה בעמותה מן הסיבות הבאות: "חיפשתי מסגרת שתתאים לי הן מבחינת המטרות, הן מבחינת החומר האנושי הפעיל והן מבחינת יכולת התרומה שלי בתחום שבו יש לי ערך מוסף. במסגרת עבודתי נתקלתי בקבוצת אנשים אשר מצד אחד לא הזדהו עם דרך העבודה של העמותות הקיימות בארץ, ומצד שני רוצה לתרום הן בעשייה והן כספית. העמותה ועקרונותיה ענו על כל הקריטריונים בהם הייתי מעוניינת".

גיל מגדן

מנכ"ל משותף בבית התכנה "לוג-און". פעיל בעמותה מאז היווסדה, בתפקיד יושב ראש העמותה. גיל עוסק בעמותה בנושאי התרמה, ארגון וייזום – עולה למגרש בהרכב הפותח, דואג לשמירה על העקרונות והרחבת מעגלי הפעילות. בנושאי סניפים, כספים, מבצעים, קרנות ועבודה מול ארגונים – משתתף פעיל, מכדרר ולעיתים מבקיע וגם… חותם על כל הצ'קים.

פעיל בעמותה מן הסיבות הבאות : "יש כאן חבורה נהדרת של אנשים שתענוג גדול ליצור אתם הישגים למען אנשים אחרים. אני פשוט נהנה מהתכליתיות, חוסר הפוזה וההישגים – המשך ישיר לחיבתי לשמורות טבע. יש כאן מקום ליזמות. כל אחד יכול לעשות מה שהוא טוב בו ומה שמתאים לו בתקופה זו והכל למען אותה מטרה ותוך כדי הקפדה על כללי השמורה: 100% התנדבות, בדיקה שהצרכים ראויים ושיתוף הספקים בתרומה.

דורית יוסיפוף

מנהלת פרויקטי תוכנה, כרגע לא עוסקת בתחום.
הצטרפה לעמותה בשנת 2003 ושימשה שנים אחדות כמרכזת סניף קרית גת של העמותה. כיום דורית פעילה בפרויקט "צעירים לעצמאות" ומרכזת את קרן המלגות ע"ש יעקב פישלר ז"ל.
פעילה בעמותה מן הסיבות הבאות "אחרי שנים של עבודה למען עצמי, אני מוצאת סיפוק רב בעבודה ללא תמורה למען אחרים. מתנדבי העמותה, קבוצה של אנשים איכותיים מתחומים שונים, פועלים כולם למען מטרה משותפת ללא מטרות אישיות, באווירה של עשייה שנפלא להיות שותף לה."

מיכל לייסט

אגרונומית הפעילה בעמותה מיום הקמתה. מיכל מרכזת בעמותה את תחום ביטוחי השיניים, ובנוסף אחראית על סניפי צפת, קריית מלאכי, ולאחרונה גם את סניף קרית גת.
התפקיד כולל קשר עם גורמי הרווחה בעיר, עם בתי ספר וגורמים התנדבותיים אחרים. ההיכרות עם גורמים אלה מאפשרת עבודה יעילה ומדויקת יותר מול המשפחות הנזקקות. ניתן למצוא כך ספקים הנותנים מחירים נוחים, לקשר בין הנצרך לבין גופים אחרים הנותנים את השרות המבוקש ובכלל להתמצא ולהכיר את הלך הרוח במקום.
פעילה בעמותה מן הסיבות הבאות: "בהתחלה היה לי צורך פשוט לעזור לאלו שקשה להם יותר ובמיוחד לילדים, לאחר שמתחילים את העבודה ורואים את הצרכים האין סופיים – מבינים שפשוט אי אפשר להפסיק."

נעמי קורל

כתבת טכנית בחברת תוכנה ומתרגמת אנגלית-עברית.
הצטרפה לעמותה בשנת 2004.
אחראית על נושאי התוכן בעמותה: ריכוז וכתיבת עלון העמותה, הכנסת תוכן לאתר האינטרנט של העמותה. בנוסף, מרכזת את סניף פתח-תקווה של העמותה.

הסיבות לפעילותי בעמותה: "הגעתי לעמותה בעקבות רוני, אותה אני מכירה משנים רבות של עבודה משותפת ביבמ. לאחר ששמעתי במשך שנים אחדות על פעילותה לטובת הנזקקים, החלטתי שאינני יכולה לשבת מן הצד, והרגשתי צורך להצטרף ולעזור לאנשים התורמים מזמנם וממרצם לטובת החלשים בחברה".

עמי טסלר

פרש ממערכת הבטחון לאחר קריירה של 27 שנים, עוסק היום בצילום.
פעיל בעמותה מתחילת 2011. החליף את רוני מוהר-מגדן כאחראי על עבודת הסניפים ו"סניף כל הארץ" החל ממאי 2011.
אחראי על מימוש מדיניות העמותה, פתוח הפעילות, ריכוז ובקרה של דרישות הסניפים והוצאת הכספים לנזקקים.